8 Romantic Sandwich Ideas

8 Romantic Sandwich Ideas

מדי ערב ערב .

. כריכי הבוקר אנו רואים ב מסעדות כלל לא תועה מן נורמלי ביצה, בשר וגבינה שילוב אולם את סוג של לחם אין להשתנות למדי. בדיון שנערך לשבת הקמת אוכל אתה יכול להיות קצת יותר יצירתי חדשני על ידי כולל רטבים או ירקות . לכריך

לארוחת צהריים יש גם רב שונים מיני כריכים לרשימה. אם אתה אריזה צהריים, תרצה יותר סביר רוצה כריך קר, וזה מה הרבה אנשים לחשוב על כשאתה מדינה כריך. ישנם שונות חלופות עבור סתימות ללחם, מן סלט טונה לטורקיה לילדים העדף, חמאת בוטנים ג'לי.

למעט חמאת בוטנים וריבה, רב כריכים קרים להיות בסופו של דבר הרבה יותר בריא בשבילך בתוספת ירקות , הכי חסה ועגבנייה טיפוסית הוויה. כך או לפני או לאחר להחליט מה סתימות לך רצון עבור כריך שלך אתה צריך להחליט מה מעין אתה רוצה .

אם להתגעגע יותר רק כריך קר לארוחת צהריים או ארוחת ערב , אז כריך חם הוא בדיוק מה אתה רצון. כריכים חמים כבר זמין פשוט כמו רב טווחי קר. ככל ג'אנק פוד הולך ביותר טיפוסי כריך חם הוא המבורגר .

. בעוד מהיר מזון המבורגרים הם טעים , אתה אולי לא רוצה הקלוריות, אבל בכל אופן עדיין רוצה את המבורגר טעם הוא הצעה . אתה יכול לשים כמעט דבר בלחמנייה ולקרוא אותו המבורגר כולל קרקע תורכי, שרוב נראה כמו בקר, או ללכת צמחוני עם שעועית ואורז סנדוויץ המבורגר או פטריות המבורגר.

. אם באמת כמו לחם רצון כדי להוסיף אחר פרוס לתוך הכריך שלך, לתפוס טוסטים ושתו להכין כריך כפול. פנינים הוא אחר אפשרות עבור כריך חם שבו השלם . הכריך נצלה